Wyróżnij się! Paulina odc. 5
Nie uwierzycie! Spełnienie moich marzeń jest w zasięgu ręki! Pewnie pomyślicie, że totalnie zwariowałam na punkcie tej pracy ;). Od zawsze chciałam, by mój zawód wiązał się z pasją. I teraz mam na to szansę!
2015-12-17, 09:40

Ostatnio spotkałam się z Olką i to ona podsunęła mi ten ciekawy pomysł. Przyjaciółka od serca z głową pełną pomysłów potrafi zdziałać wiele! Ola przyniosła ze sobą swój tablet i pokazała mi, co znalazła w Internecie. To co mi zaproponowała, totalnie mnie zaskoczyło. Otwieramy link, a tam… Smart CV. Nie słyszałam wcześniej o czymś takim – elektroniczne CV? Hmm… Rzeczywiście, wszystko idzie z duchem czasu i nowe technologie zaczynają mieć przewagę we wszystkich dziedzinach życia, ale nie sądziłam, że ja też będę mogła z nich skorzystać. Jak się okazało, to był świetny pomysł.

Pomimo tego, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie i do informatyka mi bardzo daleko ;), poradziłam sobie z elektronicznym CV sama. Olka mi trochę doradziła, co do kolorów i treści, wszystko poszło nam bardzo sprawnie. Sama byłam pozytywnie zaskoczona! Wysłałam swoje Smart CV jeszcze w tym samym dniu. I uwaga, teraz najlepsza informacja: zaproszono mnie na rozmowę! Tak się cieszę! Muszę się dobrze przygotować do tego spotkania i nie zaprzepaścić swojej szansy.

Wniosek jest jeden: naprawdę WARTO przekonać się do pewnych narzędzi, udogodnień i rozwiązań. Może nam się na początku wydawać, że są bez sensu i nic nie wniosą do naszego życia, ale jak się okazuje to nieprawda (i całe szczęście! :)). Od teraz obiecuję, że będę inwestować w siebie i dbać o swój rozwój i że będę otwarta na nowe, które właśnie nadchodzi!

Ale się rozpisałam… :) Prawie zapomniałabym pokazać Wam moje Smart CV. Już naprawiam ten błąd! Koniecznie dajcie mi znać, co o nim myślicie!


http://paulinan.smartcv.pl/

KONTAKT / AUTOR
Marta Bober
PR Manager
Smart MBC
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy