Wyróżnij się! Ania odc. 5
Uff, dawno tu nie pisałam bo nie miałam czasu! Obiecałam rodzicom, że praca w restauracji nie wpłynie negatywnie na moje oceny i oczywiście na przygotowania do matury.
2016-01-07, 10:55

Zamierzam dotrzymać tego, co obiecałam i dlatego jak tylko wracam ze szkoły siadam do książek. Wszystko po to, by trzy dni w tygodniu  pomagać w …. czterogwiazdkowej restauracji! Tak, udało mi się! Wszystko zaczęło się od tego, że znalazłam ogłoszenie, w którym przeczytałam, że potrzebna jest pomoc w kuchni. Długo się zastanawiałam, w jaki sposób wysłać CV i pokazać w nim zdjęcia moich najbardziej udanych wypieków. Na szczęście, Ulka, ta z równoległej klasy pokazała mi Smart CV. Szybko uzupełniłam część „o mnie”, dodałam zdjęcia i już następnego dnia odebrałam telefon z restauracji.

Zaprosili mnie na spotkanie! I już od kilku tygodni pomagam fantastycznemu szefowi kuchni przy pieczeniu ciasteczek, tortów, dekorowaniu makaroników i lukrowaniu pierników.  Jestem przeszczęśliwa! Ale muszę już kończyć. Jeśli chcę dalej pomagać w restauracji to niestety, następny sprawdzian z chemii musi mi pójść co najmniej na 4! A, zapomniałabym! Pokażę Wam moje Smart CV, mam nadzieję, że Was zainspiruje! :)

http://aniakowalska.smartcv.pl/KONTAKT / AUTOR
Marta Bober
PR Manager
Smart MBC
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy