Podręcznik na start! - onboarding
Zapraszamy do lektury wywiadu z Sandrą Kluzą, Executive Director w firmie Smart MBC.
2016-10-04, 13:00

Jak prawidłowo powinna przebiegać adaptacja nowych pracowników? Komu dedykowany jest onboarding i dlaczego warto w niego inwestować? Wejdź na portal hrownia.pl i przeczytaj cały wywiad z  Sandrą Kluzą, Executive Director w firmie Smart MBC.

Fragment wywiadu:

M.B: Dlaczego onboarding jest tak ważny?

S.K: Osoby wchodzące do organizacji bywają zdezorientowane i przerażone wizją nowego środowiska pracy. Często niechętnie zadają pytania, bo nie chcą uchodzić za niesamodzielnych. Jest to poniekąd naturalne, ponieważ chcą wypaść jak najlepiej w oczach przełożonego i nowych kolegów. Firmowy podręcznik jest pigułką zawierającą najważniejsze informacje. Pracownik w każdej chwili może do niej sięgnąć i zaoszczędzić czas oraz zminimalizować stres. Podręcznik można udostępnić pracownikowi w całości zaraz po podpisaniu umowy, lub jego fragmenty przed, żeby wiedział, co go czeka w pierwszych dniach pracy. Taka możliwość okaże się wartościowa i będzie namiastką wdrożenia, zanim zapozna się z całym zespołem i zacznie przygotowywać się do realizacji zadań.

Onboarding znajdziesz tutaj

KONTAKT / AUTOR
Marta Bober
PR Manager
Smart MBC
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.